Novosti

Utorak, 20 Listopad 2015 09:44

Tim za samovrednovanje

I ove godine nastavljalo proces samovrednovanja naše ustanove započet prošle godine. U suradnji sa Nacionalnim centrom za vanjsko vrednovanje ustanova ranog i predškolskog odgoja oformili smo tim unutar našeg vrtića koji temeljem priručnika za samovrednovanje prolazi sve segmente koji čine kvalitetu rada u vrtiću. Prošle godine prošli smo dva modula gdje smo se educirali kako učinkovito provoditi proces samovrednovanja, a s edukacijom nastavljamo i ove godine. Izradili smo Razvojni plan kvalitetnih značajki našeg rada i onih koje želimo poboljšati te u ovoj godini nastavljamo proces procjene i samoprocjene rada. 

U našem vrtiću sretno odrastaju djece unutar 4 odgojne skupine o kojima brinu
6 odgajateljica, ravnateljica, kuharica i pomoćnica, zdravstveni voditelj, 2 stručna suradnika pedagoga, računovodstveni voditelj.

Dječji vrtić Sv. Pavla apostola

OIB: 47638288363

Adresa: Pujanke, 14, 21 000 Split

Telefon: +385 21 377099

Email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Skupine: 4 mješovite

Broj odgajatelja: 5 i ravnatelj

Stručni suradnici: 3

Radno vrijeme: 06.00 : 00-20.00

Ravnateljica: Anica Kraljević