Novosti

Srijeda, 21 Listopad 2015 09:42

Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa

Sudjelovali smo na stručnom seminaru Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa u DV Dobri u organizaciji pučkog učilišta Korak po korak. Imali smo priliku čuti više o razvojnim mapama, kako uz pomoć njih pratiti razvoj i napredak djeteta, planirati daljnje aktivnosti, korsitit ih u radu s djetetom i roditeljem te smo neke i pogledali što nas je potaknulo da stečena znanja iskoristimo u izradi razvojnih mapa za djecu u našem vrtiću. Polaganim, ali sigurnim koracima krenut ćemo u to i nadamo se da će krajem ove godine neki roditelji imati prilku vidjeti razvojne mape svoje djece.

U našem vrtiću sretno odrastaju djece unutar 4 odgojne skupine o kojima brinu
6 odgajateljica, ravnateljica, kuharica i pomoćnica, zdravstveni voditelj, 2 stručna suradnika pedagoga, računovodstveni voditelj.

Dječji vrtić Sv. Pavla apostola

OIB: 47638288363

Adresa: Pujanke, 14, 21 000 Split

Telefon: +385 21 377099

Email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Skupine: 4 mješovite

Broj odgajatelja: 5 i ravnatelj

Stručni suradnici: 3

Radno vrijeme: 06.00 : 00-20.00

Ravnateljica: Anica Kraljević